Створення сайту візитки з AMP технологією

Сайт-візитка c AMP має всього кілька сторінок. Його мета - залучити якомога більше цільових клієнтів, дати інформацію про компанію та її послуги, надати контакти і розцінки. Він функціонує так само, як і повномасштабний проект, але вартість його значно менша.

Призначення сайту-візитки

Даний тип сайту може використовуватися як рекламний майданчик, він і продукцію вашу рекламує, і дає повну інформацію про компанію та її товари-послуги.

Основні переваги невеликих сайтів:

  •     Порівняно низька вартість
  •     Процес оптимізації проходить набагато швидше, а просування значно спрощується, завдяки вузькій тематиці ресурсу.
  •     Відмінна комунікація з клієнтами та партнерами.
  •     Імідж компанії. Стильний і зручний сайт підтримує позитивний імідж компанії.

Кому потрібен такий тип сайту?

  •     початківцям фірмам
  •     невеликим компаніям
  •     приватним підприємцям

Загалом сайт-візитка підійде тим компаніям, яким не потрібен багатофункціональний і складний в управлінні, що вимагає постійної технічної підтримки сайт.

Яким повинен бути сайт візитка?

Сайт-візитка повинен мати коректний і спрямований по тематиці дизайн. Це важливо не тільки для клієнтів, які в першу чергу все сприймають візуально, але і для подальшої оптимізації. Правильно оформлені сторінки, адаптівний дизайн і велика швидкість завантаження сторінок користуються схильністю пошукових роботів, а це приносить дуже цінний цільовий трафік.
Важливу роль займає шапка головної сторінки. Вона повинна залучати клієнта, і розповідати про сферу діяльності компанії. Навігація сайту і інтерфейс теж дуже важливі. Від цього залежить те, наскільки зручно відвідувачам буде перебувати на сайті.

У нас ви можете замовити сайт-візитку і отримати якісний, грамотно розроблений Інтернет ресурс.