web-tools

Веб інструменти

Наша команда займається маркетінгм з 2008р. Для повного контролю над проектами ми розробили для своїх завдань CRM систему. В CRM зручно вести і контролювати одночасно багато проектів.

У нас вже досить великий функціонал і він постійно поліпшується. Web майстрам і маркетологам буде дуже зручно працювати з усіма завданнями в єдиному інтерфейсі, при необхідності ми можемо підключити будь-який сервіс у якого є API для отримання аналітики і додаткового функціоналу.

Можливості веб інструментів

Web Tools це набір інструментів який створений що б допомагати вебмастерам і маркетологам, він дає можливість робити аудит сайтів і конкурентів, аналізувати технічний стан веб проекту, і його пошукову оптимізацію. Власна база запитів пошукових запитів з можливість групувати їх в групи під сторінки і каталоги, завантажувати частотності і ціну за клік. Модуль допоможе збирати свою максимально велику продати семантику. Модуль семантика можна підключити до cms системі для управління мета тегами на сайті / ах з crm. Семантику можна підключити до парсеру позицій для контролю позицій і динаміки сайту.

Даний інструмент допоможе Вам контролювати роботу вашого підрядника, ви зможете більш точно дізнатися як вас шукають в інтернеті і допоможе знизити витрати на рекламу і обчислити найефективніші джерела клієнтів.

Весь набір інструментів створений для поліпшення позицій сайту в пошукових системах. Ви самі можете поліпшити якість свого сайт, що позитивно вплине на ранжування сайту в пошукових системах.

Ви можете перевірити швидкість сайту і його дружність до мобільних пристроїв, перевірити свій сайт на помилки і оптимізацію, планувальник запитів допоможе зрозуміти як Вас бачать в інтернеті а модуль семантика допоможе створити якісне семантичне ядро ??сайту, моніторинг сайту, короткі посилання, банерна реклама.


Веб інструменти складаються з модулів

 

База запитів

Унікальна база запитів, автоматичний підбір запитів, зручне сортування за словами і сегментація по частоті. Формування груп запитів в семантику.

 

Семантика

Зручне распреділеніі запитів по сторінках, контроль за яким запитом бачиться сторінка в топі, оновлення частотності, позицій, ціни за клік, динаміка сайту, формування звітів.

 

Павук Xenu.pro

Інструмент для аудиту сайту і піддоменів на оптимізацію сторінок і картинок, швидкість закрузка, помилки, редіректи і відповіді сервера, карта сайту і переносить оптимізацію донора в вашу семантику.

 

Моніторинг сайту/h4>

Контроль сайту та доступність по протаколе http і https, наявність файлів веб-майстра і коду аналітики з оповіщенням на пошту і sms

 

Короткі посилання

Модуль коротких посилань допоможе проводити аналітику ефективності посилань в рекламі, постах і поштових розсилках.

 

Банерна реклама

Модуль допоможе автоматизувати партнерську банерну мережу, зі звітом показів і переходів. Управління банерами з crm.


 

Вартість використання веб інструментів

Безкоштовно: для одного проекту.

Ми ділимося ними безкоштовно, так як наша ідеологія підтримати всіх у кого є сайти і зробити інтернет видачу якісніше і швидше.

За додаткову плату: від 5у.е. в місяць: без обмежень.

В платній версії Ви можете додавати будь-яку кількість проектів в базі клієнтів і більш розширені функції у всіх модулях і CRM-ERP системи. Зручне рішення для веб-майстрів і оптимізаторів, для веб і дизайн студій.

 

 Демо версія веб інструментів для поліпшення сайту

Набір для маркетологів і web майстрів, допоможе зробити перенесення оптимізації на новий сайт без втрати даних. Для веб студій налаштовується індивідуальна розширена версія CRM. & Nbsp; Demo доступ з правами webmastera