Аудит сайту

Технічний аудит сайту

На даному етапі розвитку сайтобудування в інтернеті багато змін, через те, що мобільні пристрої це вже переважна частина пошукового трафіку Google, з'явилися жорсткі вимоги від пошукових систем, сайт повинен бути швидкий і зручний для користування на смартфонах і планшетах, натискати на меню повинно бути зручно, а текст повинен читатися без напруги для очей. Пошукові системи все більше піклуються про якість сайтів у видачі. Якщо сайт не відповідає вимогам, він виключається з видачі, наприклад, якщо сайт не проходить тест Google на швидкість, рекламу в Google AdWords ви дати не зможете. Якщо у сайту немає SSL сертифікату, ви так само не зможете дати контекстну рекламу. Це говорить про те, що на даному етапі це одні з головних чинників ранжирування і навіть за гроші Google не дасть Вам рекламу.

Якщо Ви хочете щоб сайт займав топові позиції, ціна за клік була дешевше і був стабільний цільовий трафік клієнтів, сайт повинен бути зроблений за новими вимогами Google і проходити всі його тести, сайт повинен бути максимально оптимізований, а не пару категорій зі ста, тільки в такому випадку можна розраховувати на результат.

Нові алгоритми пошукових систем.

Ми пережили всі алгоритми Google і знаємо як з ними дружити. Знаємо точно, що і як потрібно робити, щоб контекстна реклама була дешевше і ефективніше, а сайт знаходився на топових позиціях.

Коли необхідно проводити аудит сайту?

Якщо ви бачите, що ваш сайт не продає і не призводить клієнтів, ви витрачаєте гроші на рекламу, а результату немає, клієнти приходять на сайт і не звертаються до вашої компанії, значить, вам бажано провести аудит вашого інтернет проекту, так як якщо клієнт прийшов повинна відбуватися конверсія. Причиною може бути також незручна пошукова система сайту, тоді у користувачів можуть виникнути проблеми з оформленням замовлення, або ж сайт є занадто інформативним, енциклопедичним, а може пошукові системи наклали санкції на нього.

Безкоштовний аудит сайту

Скажіть нам назву сайту, які у вас цілі і хто конкуренти, ми проведемо аудит підготуємо для вас індивідуальну пропозицію, що потрібно виправити а що впровадити.

Чому до нас варто звернутися?

В багатьох віпадках виправляти існуючий сайт дорого, це пов'язано з використанням старих технологій, ми допоможемо вам у створенні нового швидкого сайту, перенесемо контент, оптимізуємо під запити все сторінки, допоможемо налаштувати лідогенераціі з усіх джерел, зв'яжемо ваші сайти з потрібними Вам Маркет-Плейс і складами, напишемо роботів для автоматичного наповнення інтернет магазинів або порталів нерухомості. Покажемо як автоматизувати відділу продажів, впровадимо CRM систему.

Таким чином, аудит сайту прийнято ділити на три основних напрямки

1. Веб аналітика:

Аналіз помилок для того, щоб підвищити внутрішню оптимізацію сайту, аналіз роботи посилальної структури сайту. Підсумкові рекомендації, які зможуть підвищити репутацію і просунути ваш сайт.

2. Сео аналіз веб сайту або технічний аудит:

Більшість сайтів мають технічні помилки, з якими найчастіше стикаються відвідувачі. Виявити ці помилки і допоможе технічний аудит сайту, спрямований на виявлення та аналіз помилок в різних областях роботи сайту.

3. Аналіз юзабіліті сайту:

Аналіз юзабіліті сайту, тобто аналіз дії всіх відвідувачів, що заходять на сайт. При створенні сайту досвідчені творці розуміють, що першочерговим завданням є його зручність, яке безпосередньо визначає витрати на рекламу і її ефективність. Цей розряд веб аналітики дозволить виявити причину труднощів взаємодії сайту і його відвідувачів, і зусиллями фахівців будуть знайдені рішення, що дозволяють зробити сайт для відвідувача зручнішим. Для перевырки юзабіліті сайту перейдіть по кнопці і пройдіть тест в поле введення вкажіть доменне ім'я вашого сайту, а після виведення результатів, ви можете ввести свій email і ви отримаєте на пошту докладний список рекомендацій від компанії Google щодо поліпшення вашого сайту.

Ви можете зробити аудит сайту самостійно

Загальний тест Google на нашому сайті. Пройшовши цей тест ви побачите чи має ваш сайт мобільну версію і яка в нього швидкість мобільного та комп'ютерної версії, а також дружність до мобільних пристроїв. Сделать аудит сайту

Google розробив власний тест перейти до тестам

Ми розробили свої інструменти для поліпшення сайтів: Web tools

Web tools це інструмент який допоможе вам без особливих знань, самостійно провести аудит і зрозуміти яка у вашого сайту оптимізація, яка швидкість сторінок, відповідь сервера, і биті посилання. Ви все це можете зробити в пару кліків

Для того що зробити аудит сайту на оптимізацію і помилки, Вам потрібно:

  1. Пройти реєстрацію особистого кабінету,
  2. перейти в вкладку Xenu pro
  3. Ввести повну адресу сайту,
  4. Вибрати глибину сканування сайту,
  5. Трохи почекати і отримати звіт по оптимізації, помилок, швидкості, семантику конкурента, карту сайту.

Якщо Ваш сайт не буде проходити якийсь із тестів значить він буде знижуватися в пошуковій видачі все далі і далі поки ви не почнете займатися своїм сайтом. Google, турбується про своїх користувачів і якщо сайт тест не проходить тоді навіть на платній основі в Google Adwords, сайт рекламуватися не буде.

Якщо вам не зрозумілі результати звіту, Наш менеджер відповість на всі ваші запитання, а фахівці допоможуть у виправленні всіх помилок.

Видео о том как легко проверить свой сайт или конкурента.