Розробка програмного забезпечення

 

Програмування це «Програми = алгоритми + структури даних» іншими словами, ключовими безпосередніми завданнями програмування є створення і використання алгоритмів і структур даних.

Розробка програм на замовлення

Сьогодні з усіх типів програмних продуктів три є основними:

1. Типове програмне забезпечення

Саме таке ПЗ володіє демократичною вартістю, що робить його доступним. Стати володарем типового програмного забезпечення зможе кожен, хто придбає техпідтримку і ліцензію;

2. Програмне забезпечення що настроюється

Даний тип ПЗ має складний механізм API, а також свою внутрішню мову програмування. Дане ядро ??дозволяє створювати призначені для користувача інтерфейси, а також, логіку для роботи з даними. Найчастіше до такого типу прив'язані інформаційні корпоративні системи типу ERP, CRP, CRM;

3. Програмне забезпечення на замовлення

Дозволяє знайти рішення якщо замовник не знайшов його на ринку. Фахівці індивідуально розроблять програмний продукт, що задовольняє запити. Даний тип ПО є ефективним рішенням при наявності великої кількості робочих місць. Набагато вигідніше розробити ПО на замовлення одночасно отримавши на нього всі права і встановити відразу на всіх робочих місцях. З точки зору витрат це набагато вигідніше ніж купувати ліцензію.

Етапи розробки ПЗ на замовлення

1) Чітке з'ясування вимог замовника і подальша розробка тех. завдання;
2) Робота над безпосереднім створенням програмного продукту;
3) Тестування створеної програми.

Як відбувається розробка програмного забезпечення

Приступаючи до проекту, ми оцінюэмо вимоги замовника, складаэмо план, формуємо команду. Всі вимоги описуються в технічному завданні і фіксуються в спеціальні таблиці. Бажано погоджувати результати роботи з замовником щомісяця, аналізуючи його зауваження, уточнюючи і змінюючи вимоги.

Розробка програмного забезпечення часто вимагає закуповувати обладнання, ліцензії та ін. На цей випадок передбачені додаткові витрати. Створюючи на замовлення програмне забезпечення, ми підбираємо індивідуально для кожного замовника найбільш зручний і презентабельний дизайн інтерфейсу, піклуючись про те, щоб програмі були не страшні великі навантаження, і вона була досить швидкою. Після закінчення розробки ПЗ обов'язково слід провести навантажувальне і функціональне тестування.

Розробка програм дозволяє знайти по-справжньому ефективне рішення при впровадженні великої кількості АРМ. Ви можете заощадити бюджет, замовивши індивідуальну розробку, яка дозволяє забезпечити зручні інтерфейси, ліквідувати непотрібні функції і активізувати необхідні.

Заключним етапом створення ПЗ є інформаційна підтримка, в яку входить гарантійне обслуговування програмного забезпечення, виявлення і усунення наявних помилок і недоробок, внесення змін, які не змінюють структуру програми в цілому.

З усього перерахованого вище видно, що процес створення програмного забезпечення дуже складний і включає в себе відразу кілька етапів. Довіряючи цю складну роботу професіоналам, ваш сервіс буде працювати ефективно, виконуючи всі необхідні завдання.