Розробка CRM системи

 

CRM це система управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM, CRM-система, скорочення від англ. Customer Relationship Management) - прикладне програмне забезпечення для організацій, призначене для автоматизації стратегій взаємодії з замовниками (клієнтами), зокрема для підвищення рівня продажів, оптимізації маркетингу і поліпшення обслуговування клієнтів шляхом збереження інформації про клієнтів і історію взаємин з ними, встановлення і поліпшення бізнес-процесів і подальшого аналізу результатів.

MAGERP CRM

Якщо ви розумієте, що стандартна CRM система за яких-небудь параметрів або умов не підходить для ефективного ведення вашого бізнесу, оптимальним рішенням буде розробка індивідуального рішення CRM системи під ключ.

 

Наша компанія надає повний спектр послуг з розробки конфігурації CRM системи "з нуля" і "під ключ" по вашому опису, а також доопрацювання вже готових рішень.

Розробка індивідуальної CRM системи у нас це

1. Велика база вже готових рішень CRM. Дозволяє на базі їх максимально швидко доопрацювати необхідний функціонал. Це істотно знижує для вас вартість CRM системи.

2. Допомога в складанні технічного завдання з урахуванням тонкощів бізнес процесів.

3. Швидкий старт CRM системи. Фахівці нашої компанії можуть створити початкову конфігурацію, в яку замовник може вже самостійно вносити доповнення і корективи, використовуючи керівництво адміністратора.

4. Автоматизація бізнесу. В результаті розробки CRM системи за індивідуальним замовленням на відміну від типових (галузевих) рішень - ви отримаєте продукт, що повністю відповідає вашим уявленням про ефективний інструмента для управління Вашим бізнесом.

5. Простота у використанні. Наша CRM система має простий і зрозумілий інтерфейс, що сприяє легкому навчанню співробітників, і сприяє швидкому впровадженню системи.

6. Оперативність розробки. Великий досвід роботи в цій сфері, дозволить правильно підібрати і застосувати наші модулі CRM системи, які вже встигли пройти перевірку на практиці, що дає можливість заощадити не тільки на вартості проекту, але і скоротити терміни його реалізації. Завдяки цьому, CRM систему купити можна на досить вигідних умовах.

7. Швидке впровадження. Впровадження CRM системи відбувається легко і швидко. Завдяки детальному Wiki мануалу по кожному модулю, відео інструкціям швидких налаштувань і коментарям, запустити роботу команди в CRM можливо протягом години.

8. Підтримка. При необхідності допомагаємо в навчанні персоналу працювати з програмним забезпеченням, і забезпечуємо підтримку на етапі роботи з CRM

Багато своїх розробок

Основу індивідуального проекту складають: базова конфігурація і готові модулі, а це майже 70% всіх розробок CRM програм, які не доведеться створювати з нуля. Замість цього, основний акцент з самого старту розробки CRM програми можна зробити на автоматизації бізнес процесів.

Досвід в розробці

Наші розробники володіють багатим досвідом створення CRM систем як для великих корпорацій, так і для профільних інтернет-магазинів, максимально адаптованих під клієнта. Попереднє проведення аналізу ринку, вивчення специфіки діяльності підприємства і конкурентного середовища дозволяють нам розробити і успішно впровадити унікальний програмний продукт, який вирішує саме ваші проблеми.

МИ даємо гарантію НА СВІЙ ПРОДУКТ

Гарантія на проекти від 1 року. При обслуговуванні на наших серверах довічна гарантія.