Просування сайту по позиціях

Головним завданням пошукового просування є виведення сайту на ТОП позиції у видачі пошукових систем. Чим вище позиції у вашого інтернет ресурсу - тим більше користувачів прийдуть до вас через пошукові системи.

Технологія розкрутки сайту по позиціях є найбільш результативною технологією виведення сайту в ТОП, тобто на перші рядки у видачі пошукових систем. Ми пропонуємо вам скористатися перевагами такого методу.

Плюси SEO по позиціях

1. Ви чітко бачите результат за який платите.

Результат такого методу досягається тоді, коли ваш ресурс виходить на заплановану позицію у видачі по тим чи іншим запитам. Для замовника такий спосіб просування, як просування сайтів по позиціях є найбільш надійним, так як ви можете особисто проконтролювати його результативність.

2. Залучення тільки вашої цільової аудиторії.

Для просування сайтів по позиціях вибираються запити, які найбільш підходять по тематиці сайту і спрямованості його аудиторії. Таким чином, до вашого ресурсу залучаються тільки потенційні покупці або замовники.

3. Відмінна окупність інвестицій.

Просування сайту по позиціях виявляється найбільш оптимальним вибором з точки зору грошових вливань. У підсумку ви отримаєте не тільки матеріальну вигоду у вигляді клієнтів, але і інші позитивні моменти: наприклад, «іміджевий» фактор, який починає працювати на вас.

Просування сайту по позиціях: чому вигідно?

Просування по позиціях - традиційна, перевірена часом схема співпраці агентства і замовника. Агентство виводить сайт замовника за списком ключових слів на позиції ТОП Google, що підвищує відвідуваність сайту, підвищує конверсію відвідувачів в покупців і, таким чином, підвищує продажі.

  •     Безкоштовна SEO-оптимізація.
  •     Від 5000 грн. в місяць.
  •     Тільки найефективніші ключові запити.

В процесі просування аналітика показує більш ефективні і менш ефективні (конкретно для вашого сайту) ключові запити. За Вашим бажанням, ми редагуємо список, залишаючи те, що максимально вигідно для Вас.

Безкоштовна аналітика. У більшості агентств аналітика (настройка систем аналітики, проведення SEO і технічних аналізів) тарифікується окремо. Ми робимо це безкоштовно, так як намагаємося отримати максимальні результати в процесі просуванні і домогтися того, щоб знаходження сайту на ТОП-позиціях дійсно підвищувало продажі.

Роботи, які ми проводимо в ході сео просування

    Бюджет підбирається індивідуально, залежно від сфери бізнесу, частотності і конкурентності обраного списку запитів

  •     Робимо внутрішню оптимізацію ресурсу
  •     Написання та розміщеня сео текстів
  •     SEO та технічний аудит, настройка системи аналітики, реєстрація в каталогах включені у вартість.
  •     Аналізуємо сайт і конкурентне середовище;
  •     Розробляємо стратегію;
  •     Зовнішнє просування;
  •     Здійснюємо підтримку після того, як сайт вийшов на необхідні позиції, щоб зберегти результати.

Якщо хочете бачити свій сайт на ТОП позиціях в Google, замовте у нас безкоштовний аудит сайту і ми підготуємо для вас комерційну пропозицію.