Оптимізація сайту

SEO оптимізація сайту - це набір дій спрямованих на поліпшення видимості сайту в пошукових системах. Крім того, грамотна оптимізація сайту, дозволить своєчасно ранжуватися сторінкам сайту в пошуковій системі. Сучасні пошукові системи сьогодні вже мало приділяють увагу посиланнях і все більше стежать за якістю інтернет ресурсів.

Що ми робимо в процесі сео оптимізації сайту

 • детальний аналіз сайту
 • аналіз сайтів конкурентів
 • підбір найбільш вдалих ключових слів
 • формуєтмо семантичне ядро ??сайту з розбивкою по сторінках
 • встановлюємо Google Analytics
 • оптимізація url
 • оптимізація html і css коду сайту
 • оптимізація тексту
 • перелинковка
 • мета-теги

Оптимізуючи сайти, ми захищаємо ваше авторство в Гугл, тому незаконно скопійований контент легко розпізнається пошуковою системою і плагіатор буде знижений в пошуковій видачі, в свою чергу ваша інформація для відвідувачів буде по-справжньому цікава і ексклюзивна.

Очевидно, що оптимізація WEB сайту є по-справжньому дієвим засобом для просування Інтернет ресурсів в пошукових системах, залучаючи тим самим більшу кількість цільової аудиторії.

 

Вивчення та аналіз вашого бізнесу

Ефективні запити для SEO просування сайту можна підібрати тільки після ретельного аналізу специфіки бізнесу, особливостей товару або послуги, це дозволяє охопити 100% цільової аудиторії, а разом з тим і збільшити відвідуваність сайту. Чим глибше і детальніше аналіз, тим ширше коло ключових слів, необхідних для ефективного просування сайту.

Наша компанія детально вивчає сайти конкурентів, їх стратегію просування і ефективність. Таким чином, виробляється власна тактика, що дозволяє обійти конкуруючі ресурси в пошуковій видачі і зайняти лідируючі позиції.

Підбираємо ключові запити і збираємо семантику для пошукової оптимізації сайту

Вкрай важливим для розкрутки сайту є формування його семантичного ядра з пулу запитів. У процесі підбору ключів ми враховуємо не тільки вміст сайту, але і його вік, позиції у видачі, бюджет компанії та інше.

На даному етапі наша компанія з метою просування сайту проводить сегментацію потенційних клієнтів, аналіз мотивів їх поведінки і способів, за допомогою яких різні споживачі шукають продукт. Так само, ми проводимо оцінку функціоналу сайту для SEO просування, підбираємо ключові запити на основі статистики Google.

За результатами проведеної роботи, всі запити розбиваються на тематичні групи і визначаються сторінки, які необхідно просувати. Відзначимо, що мова йде не тільки про існуючі, а й ті, які потрібно створити під певну групу ключів. Семантичне ядро і реєстр сторінок узгоджується з замовником, після чого ми коригуємо списки, грунтуючись на маркетингової стратегії вашої компанії.

Робимо технічний аудит сайту, пишемо рекомендації і виправляємо помилки

Якість текстів не гарантує коректну індексацію пошуковими системами і високі позиції у видачі. Якщо в програмному коді присутнє багато технічних помилок, його ефективність буде досить низькою. Саме з цієї причини, технічний аудит є важливим етапом пошукової оптимізації.

Метою на даному етапі роботи, є виявлення і виправлення помилок, адаптація сайту під алгоритми пошукових машин і підняття його в ТОП.

Оптимізуємо всі сторінки сайту і реєструємо його в сервісах Google

Ключовими орієнтирами при оптимізації сторінок є специфіка пошуку і сприйняття інформації користувачами. Сучасна людина не намагається ретельно шукати інформацію, а бажає отримати її відразу і в повному обсязі.

Відповідно, ми намагаємося зробити кожну сторінку сайту:

 • унікальною, контент сайту не повинен повторяться на інших ресурсах;
 • що містить запити, гармонійне розміщеня ключових слів відповідно до правил;
 • оформленої коректними мета-тегами;
 • структурованою, читабельною і дійсно корисною.

Але, важливо розуміти що сторінка це не тільки тексти. Інформація повинна подаватися багатоканально, а саме за допомогою інфографіки, картинок, графіків, відео і схем, які несуть потрібне смислове навантаження. Всі вони відмінно індексуються пошуковими системами і благотворно впливають на підвищення позицій сайту в рейтингу пошукових систем.

Фахівці нашої компанії усвідомлюють важливість і таких блоків, як відгуки, ціни, кейси. При оптимізації сайту нами розробляється грамотне юзабіліті і інтуїтивно зрозумілий для користувача інтерфейс.

Допомагаємо в написання технічного завдання під ваші цілі

Проведені дослідження дозволяють скласти технічне завдання з докладними етапами по оптимізації і просуванню сайту. Кожен пункт плану обговорюється с замовником і, при необхідності, в нього вносяться корективи.

Підвищення авторитету сайту

Поліпшити результати видачі і підняти авторитет сайту можливо за допомогою розміщення посилань на сайт у мережі інтернет. Але, тут вкрай важливо вибирати тільки інформативні та ефективні майданчики, а також створювати тексти, в яких немає переспама.

Всі тексти створюються на основі підібраних запитів і розміщуються на гідних ресурсах. Відповідно ми можемо гарантувати підняття рейтингу вашого сайту і постійні реальні переходи

Моніторинг конверсії сайту і його відвідуваності

В процесі оптимізації сайту ми проводимо ретельний аналіз ефективності запитів, за якими потенційні клієнти потрапляють на ваш ресурс. Залежно від отриманих даних корегується стратегія просування і все зайве відсікається.

Крім того, моніторинг видимості сторінок і сайту в цілому дозволяє:

 • Оперативно змінювати стратегію і підвищувати відвідуваність сайту;
 • Визначати відсоток конверсії, орієнтуючись тільки на ті дії, в яких зацікавлена ваша компанія (продажі, скачування інформації, підписка, реєстрація);
 • Підвищити ККД сайту і домогтися високої конверсії.
Автоматизація бізнес процесів і інтернет магазинів

Крім застосування технологій інтернет-маркетингу та SEO розкрутки сайту, збільшити продажі, а разом з тим і прибуток, допоможе автоматизація бізнес процесів. За допомогою даної послуги ви зможете скоротити витрати на хостинг, обслуговування сайту, телефонію і т.д.

На сьогодняшній день, наша компанія пропонує:

 • 1. Автоматизацію продажів. Ми пропонуємо готові рішення під ваш бізнес, які дозволяють автоматизувати різні процеси будь-якого рівня складності, починаючи від написання баз даних і закінчуючи програмами під окремі проекти.
 • 2. Готові рішення для автоматизації роботи складу і інтернет-магазину з підключенням до hotline і prom.ua.
 • 3. Автоматизацію складу і інтернет-магазину. З нашим програмним продуктом ви зможете підключити будь-яку кількість сайтів до одного складу в CRM. При цьому ви зможете використовувати агрегатор прайс листів, універсальний імпорт і інші можливості для управління різними процесами, зібрані в єдиному інтерфейсі.