Адаптація сайту

 

Мобільна версія і адаптація сайту - унікальна можливість підвищити відвідуваність інтернет-ресурсу.

Адаптація сайту під мобільні пристрої

Кількість користувачів комп'ютерів постійно скорочується, це пов'язано зі зростанням популярності смартфонів. За деякими даними До 2020 кількість користувачів мобільних пристроїв з виходом в інтернет в порівнянні з 2015 роком збільшиться в 8 разів.

Щоб не втрачати клієнтів багато компаній замислюються про адаптацію сайтів під мобільні пристрої. Основна проблема полягає у виборі, зробити мобільну версію сайту або зупинитися на адаптації. Обидва варіанти спрямовані на максимальне спрощення доступу до онлайн-ресурсу, головна мета розробників в обох випадках полягає в підвищенні відвідуваності.

Розробка мобільних сайтів, особливості

Мобільна версія створюється на піддомені, вона має свої переваги і недоліки

переваги:

  •     невелика вага;
  •     висока швидкість завантаження сторінок.

недоліки:

  • висока вартість обслуговування;
  • необхідність настройки редиректів.

Розробка мобільної версії сайту рекомендована великим ресурсів, щоденний трафік яких досягає декількох тисяч відвідувачів.

Адаптивний дизайн сайту

Даний варіант актуальний для більшості рекламодавців, так як він краще підходить для SEO просування. Адаптація сайту для мобільних пристроїв дозволяє змінити зовнішній вигляд ресурсу під різні електронні пристрої. У адаптивного сайту відсутні переваги і недоліки створення мобільної версії сайту, швидкість завантаження сторінок значно нижче, але адаптувати сайт під мобільні пристрої для рекламодавця дешевше.

сайт після адаптації

Мобільна версія сайту або адаптація

При виборі необхідно брати до уваги особливості інтернет-ресурсу, повинні бути враховані потреби клієнта і можливості обох варіантів. Для сторінок з невеликою кількістю відвідувачів краще замовити адаптацію сайту, для потужних ресурсів повинна бути створена мобільна версія. Правильний вибір допоможе розширити аудиторію, підвищити впізнаваність товару або послуги, отримати нових клієнтів.