Landing page

Landing page або цільова сторінка - рекламний сайт-одностранічнік, що містить інформацію про послуги або товари. Основний шлях, по якому клієнти приходять на таку сторінку - посилання на контекстну рекламу.

Розробка Лендінг

Розробка Лендінгу дозволить швидко і ефективно продати ваш товар. Його мета - утримати відвідувача і мотивувати його до здійснення покупки.

Замовити Лендінг Пейдж ви можете у нас. Ми комплексно підходимо до розробки Лендінгів, створюючи якісну веб-сторінку тільки після проведення маркетингового аналізу.

Етапи розробки Лендінг Пейдж

1. Дослідження ніші і товару (послуги), який потрібно продати за допомогою сайту. Перед тим, як створити Лендінг, ми аналізуємо ваш ринковий сегмент, рівень конкуренції, цільову аудиторію. Отримані дані використовуються для створення найефективніших рекламних стратегій стосовно до вашого товару.

2. Створення текстового контенту. Швидке завантаження сторінки - лише частина успіху. Щоб утримати покупця і мотивувати його до покупки, потрібен якісний рекламний текст. У нього включено опис пропозиції і його переваг, заклик до оформлення замовлення, ефективні продажні тригери, спрямовані на конкретну групу покупців.

3. Дизайн що продає. Ми пропонуємо замовити landing page з ідеальним оформленням сторінок, колірними рішеннями і правильним шрифтом.

4. Створення сайту Лендінг з адаптованим функціоналом. Він швидко запускається на ПК, смартфонах і планшетах.

5. Домен і хостинг. Доменне імя оформляємо на вас, надаємо хостинг для посадкової сторінки. При використанні нашого хостингу ssl сертіфіат в подарунок.

6. Створення та налагодження пошти. Ящик встановлюєте на домені сайту.

7. Установка Яндекс Метрики і Google Analytics, телефонії і Call Tracking.

8. Консультування по роботі з сайтом і лічильниками.

9. Створення контекстної реклами в соціальній мережі Facebook, в Google AdWords з текстом і картинками.

Ціна розробки landing page

Вартість розробки Лендінга розраховується індивідуально. Вона залежить від конкретної ніші, рівня конкуренції, обсягу робіт.