Реклама на Ютубі

 

YouTube - це крупний відеохостинг, який збирає велику частку користувачів, які проводять в ній величезну кількість часу. І який же рекламодавець не хотів би здійснити замовлення реклами на ютубі, щоб про його продукцію або послуги дізналися тисячі, а то й мільйони людей. Але як це зробити і взагалі, які види реклами може запропонувати портал YouTube?

YouTube і реклама: її види та ефективність використання

Спочатку ви повинні розуміти, що в більшості випадків замовити рекламу на ютубі - це значить купити її у Google. Цей сервіс досить давно куплений корпорацією Google. Природно, портал пропонує далеко не один тип реклами, в рамках якої ви можете розкручувати свій бренд. Ви можете купити рекламу на ютубі наступних видів:

  • відтворення рекламних роликів, позначених як реклама;
  • відтворення рекламних роликів в контексті відео (нативна реклама).

YouTube і стандартна реклама

Така реклама теж буває різною.
1. Оверлей. Під час відтворення відео знизу спливає невелике вікно з вашим текстом і фоновою картинкою.
2. Рекламні підказки. Справа вікна відтворення показуються прев'ю відео рекламодавців, які за версією роботів YouTube будуть цікаві того чи іншого користувача.
3. Оголошення з можливістю пропуску. Перед відтворенням якогось відео буде показаний рекламний відеоролик, який можна пропустити.

В рамках кожного типу подібної реклами ви можете рекламувати свій продукт в блоці праворуч, поруч з рекомендованими відео. Така реклама в ютубі показується таргетовано, в залежності від тих чи інших налаштувань рекламної компанії. Рекламодавець платить за кількість показів його ролика, банера або будь-якого іншого типу реклами, а не за кількість кліків. Також у YouTube є свої правила зняття грошових коштів за перегляди в залежності від їх глибини.

Реклама у блогерів або на популярних каналах Ютуб

Реклама на ютубі другого типу зазвичай використовується для разового піар ходу за рахунок будь-якого відомого каналу. Суть її така. Підбор потрібного для вас каналу з релевантною аудиторією, і оплата певної грошової суми за згадку про вас і вашого продукту в ролику. Тут теж може бути величезна кількість варіантів показу реклами:

  • вставлений ролик;
  • звичайне рекламне згадка продукту;
  • якісно вбудована реклама і так далі.