CRM для інтернет магазина

 

Розроблений нами модуль crm системи для інтернет магазину це - E commerce платформа, в якій інтернет магазин відразу інтегрований в ЦРМ системі, є склад, бухгалтерія, зв'язка з Prom.ua, агрегатор прайсів, розсилка і багато інших необхідних інструментів для автоматизації продажів і роботи з клієнтами

CRM система для інтернет магазину допоможе в автоматизації..

Система CRM являє собою незамінний інструмент для автоматизації сучасних бізнес-проектів, також вона справляється з оптимізацією комунікацій і ефективним розподілом часу.

Віртуальна торгівля, як і будь-яка інша бізнес-сфера, потребує правильного вибору системи управління взаємовідносинами з клієнтами або в CRM для бізнесу. Сьогодні такий вибір може бути найважливішим фактором успішності. Якщо у вас ще виникають сумніви в необхідності подібного інстру, то ви тільки на початку шляху. Швидше за все, вам ще не доводилося справлятися з грандіозним числом замовлень, контролювати які дуже складно.

В цілому, найважливіше - це зробити вибір на користь тієї чи іншої CRM для сайту, так як помилка в даному випадку може спричинити за собою ряд витрат. На жаль, велика частина подібних систем створюється з орієнтацією на традиційні бізнес-проекти, не враховуючи специфіку віртуальної торгівлі. Більш того, багато CRM для малого бізнесу є непідйомними з точки зору ціни. Але як же визначитися?

Відповідь досить проста - слід вивчати пропозиції від розробників online CRM, які заточені під інтернет-магазини. Таким рішенням є CRM.

Функціонал CRM для інтернет магазину

CRM є далеко не тільки місцем для зберігання даних про клієнтів. Представлена ??CRM для інтернет магазину автоматично збирає всю основну інформацію і подробиці всіх відвідувачів сайту, а також історію взаємодії з ним. Але і це не найважливіше! Такі дані можна перетворити в джерело комерційної вигоди: з їх допомогою можна сформувати індивідуальні рекомендації по товарах і скласти шаблони листів. В результаті вибудовується повноцінна стратегія взаємодії з клієнтською базою.

Автоматизація роботи складу

Вбудований агрегатор прайс листів дає можливість формування свого прайс листа з віртуальними залишками. Система по артикулу може порівнювати ціну і залишки, виводить за замовчуванням найкращу ціну в картці товару. Робіть свою націнку при імпорті, створюйте свій асортимент, унікалізіруйте опис товарів прямо в системі. Синхронізація номенклатури з prom.ua і hotline.ua, все це вже враховано в нашій crm для інтернет магазину.

Збільшення швидкості обробки замовлень

Оптимізація даного параметру можлива завдяки зниженню витрат на узгодження та обробку покупок. Для початку необхідно скоротити середній час обробки, що позначиться прямий економією коштів, так як зростає загальна продуктивність. Також CRM система не дозволять вам втратити або забути замовлення.

Історія замовлення включає в себе інформацію про всі етапи його обробки, починаючи від оформлення і закінчуючи доставкою. Ці дані допоможуть виявити, який процес найбільш витратний за часом і який співробітник стежить за тим чи іншим етапом.

Розробка CRM системи і подальше її впровадження має позначитися не тільки на зручність взаємодії з замовниками, а й на збільшенні загальної продуктивності персоналу. Працівники зуміють відчути, що саме від них значною мірою залежить ефективність віртуальної торгівлі. Magerp CRM дозволяє стежити за якістю роботи кожного співробітника.

Всі описані раніше дані CRM система може перетворити в комплексний звіт у формі графіків, таблиць або діаграм. Тепер кожний ваш ранок буде починатися з вивчення ключових показників вашого магазину.

Автоматизація маркетингу та інтеграція з поштовими сервісами

Маркетинг включає в себе ряд регулярних процесів із залучення покупців. Завдяки CRM для сайту тепер можна з максимальною точністю визначити віддачу від кожного конкретного джерела переходу. Безумовно, Google Analytics вже давно дозволяє визначити конверсію переходів, але цього мало. Ключове значення мають:

  •     сума середнього чека;
  •     частка незавершених замовлень;
  •     кількість повторних замовлень;

Автоматизація складу і логістики

Купити CRM слід в тому випадку, якщо логістика та доставка - це слабкі місця вашого магазину. Без оптимізації роботи таких сервісів ніякі маркетингові заходи не принесуть користі. Тому покупка і оренда CRM системи найкраща інвестиція в ваш бізнес, яка до того ж передбачає оффлайн-складову віртуального бізнесу:

  •     співпраця з постачальниками і виробниками;
  •     перевірку наявності товарів на складах вашого сайту і постачальника;
  •     достовірний моніторинг доставки;
  •     автоматична служба повідомлення про етапи доставки за допомогою SMS і E-mai.

Автоматизация інтернет магазина і 1с

Наша CRM система не потребує встановлення та налаштування на стаціонарний комп'ютер, ви можете користуватися MagerpCRM через смартфон або планшет, тепер ви не прив'язані до робочого місця і можете бути в курсі подій перебуваючи де завгодно. Крім того, MagerpCRM може підключатися і обмінюватися даними з будь-якою CMS сайту і іншими програмами, наприклад 1С.

За більш детальною інформацією про систему звертайтеся до нас ми з радістю надамо гостьовий доступ і допоможемо визначитися з функціоналом.