Створення інтернет магазину

Створюємо швидкі інтернет магазини на Seo-cms.

Наша команда розробила мульти-мовну і мульти-доменну Seo-cms, система допоможе Вам побудувати мережу сайтів по всій країні і управляти контентом з однієї панелі управління. Seo-cms створена за всіма вимогами пошукових систем, створені на ній сайти проходять всі тести гугл. Cms сама вміє стискати і прискорювати css і js файли, все кешує, розумна карта сайту і власна аналітика, cms можна підключити до проектів crm системи і керувати всією оптимізацією не відвідуючи адмінку сайту. Наша Seo-cms унікальна тим, що вона сама створює amp версію сайту і вона дуже швидка.

Торгівля в мережі вже довела свою ефективність. На сьогоднішній день створення інтернет магазину є для будь-якої торгової компанії найкращим рішенням, адже це не тільки майданчик продажів і інструмент для ведення бізнесу, але одночасно і рекламний майданчик.

Що ж таке інтернет магазин

Це величезний веб-каталог, усі товари представлені у віртуальній вітрині, процес купівлі-продажу здійснюється через інтернет.

Яким повинен бути інтернет-магазин

Все частіше власники бізнесу планують замовити розробку інтернет магазину, оцінивши його вигоду. Щоб стати успішним, інтернет магазин повинен бути:

  1. Швидким. Швидкість сайту зараз один з найважливіших факторів ранжирування. Швидкість завантаження сторінок наших інтернет магазинів до 0,2 секунд.
  2. Адаптивний інтернет магазин. Наші інтернет магазини мають адаптований дизайн під мобільні пристрої. Ваш магазин буде отримувати 40% трафіку саме з мобільних пристроїв, крім того, наявність адаптації під мобільні пристрої - один з основних критеріїв ранжирування сайтів
  3. Стабільно працюють, причому з усіма необхідними функціями: наявність кошика, зв'язок, розширений пошук, можливість порівняння товарів і т. Д.
  4. Зручним, що забезпечується наявністю простий навігації, різних способів оплати, можливості здійснити покупку швидко.
  5. Інформативним, тобто містить всі необхідні відомості про товари, послуги, що надаються, порядку оплати та доставки. Бажано наявність контенту у вигляді новин, статей, що не тільки приверне більше клієнтів, а й підвищить якість сайту для пошукових роботів.
  6. Ефективним з точки зору реклами, тобто просунутим в пошукових системах і оптимізованим.

У нашій компанії можна замовити інтернет магазин будь-якої складності, який відповідає всім перерахованим вимогам. Почніть продавати прямо сьогодні!

МИ даємо гарантію на проект 1 рік