Розробка скриптов

 

У процесі роботи з рекламою, аналітикою, SEO-просуванням і маркетингом дуже часто виникає необхідність автоматизувати обробку, проблемою є також зберігання і збір даних. Для забезпечення необхідної функціональності он-лайн ресурсів використовуються кілька десятків скриптів і парсеров, це дозволяє домагатися необхідної якості передачі інформації між різними системами.
Наша компанія пропонує широкий спектр послуг з веб-розробок під завдання клієнта.

Розробка скриптів, роботів і грабберів

Парсери (грабери) - це спеціальне програмне забезпечення, основне призначення якого полягає в зборі даних з інших каталогів, сайтів і додатків в необхідному форматі.

Функції грабберів і парсерів дещо відрізняються:

  •     граббер забезпечує викачування інформації з інтернету;
  •     парсер виявляє потрібну інформацію і обробляє її відповідно до поставлених завдань.

Інформація може використовуватися для аналізу вихідних даних з їх подальшою обробкою і розміщенням на власних он-лайн ресурсах. На етапі розробки парсеру враховуються всі можливості їх блокувань сайтом, що виключає необхідність в його переробленні.

Розробка скриптів інтеграції

У процесі створення систем наскрізної аналітики завжди виникає проблема передачі інформації між системами, так як вони в більшості випадків ніяк один з одним не пов'язані. Наші фахівці працюють над створенням скриптів, що з'єднують між собою самі різні системи (лічильники аналітики, CMS, інформаційні кабінети, спеціальні сервіси для онлайн-ресурсів і багато іншого.
Замовити скрипт можна в нашій компанії, всі скрипти можуть розташовуватися на серверах компанії, працездатність зберігається в режимі 24/7.

Переваги розробки скриптів  і грабберів у нас

  1.     гарантія на всі роботи;
  2.     проведення доопрацювання вже створених парсеров / скриптів / граббер;
  3.     розміщення скриптів на серверах компанії, відсутність необхідності в налаштуванні, піднятті сервера або використанні хостингу;
  4.     чітке дотримання термінів.