Корпоративний сай

Розробка корпоративного сайту с AMP - це крок назустріч своїм клієнтам з боку великих компаній, їх інструмент зв'язку з партнерами і співробітниками, метод управління, аналітики та збору інформації.

Що таке корпоративний портал?

Вдало спроектований, функціональний портал дозволяє автоматизувати роботу компанії і оптимізувати її до мережі інтернет для виконання великої кількості завдань.

  •     Комунікація між співробітниками. Загальна інформування працюючих, зберігання документації, її обмін, внутрішня пошта і т.д. збільшують якість роботи.
  •     Комунікація з партнерами. Ведення ефективного бізнесу неможливо без наявності особистих кабінетів для складання замовлень, надання інформації про співробітництво, контакту з менеджерами, доступу до всіх необхідних матеріалів.
  •     Адаптація нових співробітників. Знайомство з роботою проходить значно швидше. На практиці конкретні можливості сайту визначаються напрямком роботи і цілями компанії
  •     Зв'язок між відділами та філіями. Чітка злагоджена робота компанії як цілісної організації неможлива без своєчасної передачі актуальної інформації, іформірованіі про нововведення і тп.

Яким повинен бути якісний корпоративний портал?

При замовленні корпоративного сайту, ми рекомендуємо проаналізувати кілька важливих аспектів, від яких залежить успіх інтернет проекту.

    Швидкість. Швидкість сайту зараз один з найважливіших факторів ранжирування. Швидкість завантаження сторінок наших сайтів до 0,2 секунд.
    Адаптивний корпоративний сайт. Наші сайти мають адаптований дизайн під мобільні пристрої. Ваш корпоративний сайт буде отримувати 40% трафіку саме з мобільних пристроїв, крім того, наявність адаптації під мобільні пристрої - один з основних критеріїв ранжирування сайтів
    Зручний інтерфейс. Хороший дизайн і простота роботи з порталом полегшать пошуки потрібної інформації потенційним клієнтам, дозволять відвідувачам легко в ньому орієнтуватися.
    Стабільність і робота без збоїв. Сайтом повинен займатися професійний веб-майстер. Окремий фахівець повинен стежити за функціонуванням ресурсу.
    Інформативність. Наповнення сайту повинно бути максимально актуальним.

МИ даємо гарантію на проект 1 рік.