Автоматизация бизнес процессов

 

Автоматизація робочого процесу дозволяє не тільки підвищити продуктивність співробітників, але і зробити роботу підприємства в цілому більш ефективною. Мы пропонуємо рішення, які повністю відповідають завданням саме вашого підприємства.

Від ефективного застосування інноваційних розробок з метою оптимізації продажів, інтернет магазину і складу, багато в чому залежить успіх і прибуток компанії. Чітко усвідомлюючи це і застосовуючи свої вміння і навички в сфері розробки програмного забезпечення та інтернет-реклами, наша компанія пропонує комплексний підхід для вирішення Ваших завдань.

Автоматизація бізнес процесів

При зверненні в нашу компанію ми надамо вам:

  • Повну консультацію та допомогу у написанні технічного завдання;
  • Технічну підтримку на всіх етапах розробки і установки програмного забезпечення;
  • Розробку та впровадження ERP або CRM-системи, найбільш відповідної вашим потребам;
  • Необхідну документацію.

Своїм клієнтам ми пропонуємо розробку унікальних і індивідуальних програм, що функціонують на базі нашої платформи. Таким чином, вартість істотно скорочується, а ви отримуєте продукт, створений під ваш проект.

ERP-системи для ефективного управління ресурсами

Наша ERP-система - це інтегрована система, в завдання якої входить ефективне автоматизоване управління всіма ресурсами підприємства. Ми пропонуємо систему, яка складається з декількох модулів і дозволяє:

  • Контролювати поставки і якість обслуговування клієнтів;
  • Повністю автоматизувати бізнес процеси;
  • Регулювати наявність продукції і скорочувати витрати на її зберігання;
  • Планувати терміни і обсяги поставок, потреби в матеріалах і товарах.

Таким чином, ви зможете створити єдиний інформаційний простір на підприємстві, налагодивши зв'язок між усіма відділами.

CRM системи для поліпшення якості роботи персоналу

Наша CRM - це система управління взаємодією з клієнтом та бізнесом вцілому, яка дозволяє підвищити рівень продажів, автоматизувати роботу співробітників, поліпшити якість обслуговування клієнтів і вести єдину базу звернень і даних.

Завдяки впровадженню CRM на підприємстві співробітники компанії будуть менше витрачати час на взаємодію між відділами, пошук інформації про клієнтів і угодах, а також на складання звітів. А завдяки великій кількості різних модулів програм, ви зможете замовити то рішення, яке буде повністю відповідати завданням вашого бізнесу.

Якщо Ви ділова людина і у Вас є бізнес в інтернеті, Ми рекомендуємо вже починати впроваджувати нові технології в свої сайти і бізнес, будьте швидше ваших конкурентів і починайте вже займати їх топові позиції, поки вони роздумують.